-8%

CHOPIN VODKA 2 SHOT GLASS 0.7L

2290 ден

CHOPIN VODKA 2 SHOT GLASS 0.7L

Компирова луксузна водка Шопин со 2 чаши  0,7л лукс паковање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHOPIN VODKA 2 SHOT GLASS 0.7L”