4190 ден

  • Шкотско Малт Виски
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 45.8%

Нема на залиха

WHISKEY TALISKER 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKEY TALISKER 0.7L”