TIKVEŠ WINERY LOZOVA RAKIJA VS 0.7L

730 ден

  • Нето: 700мл
  • Алкохол: 45%

На залиха

TIKVEŠ WINERY LOZOVA RAKIJA VS 0.7L

Ексклузивен спој на традиција, искуство и иновација. Македонскиот премиум пијалак, ексклузивната ракија VS претставува хармонија на интензивен вкус и елеганција. Добиена е со внимателно одбрана комбинација на долго одлежани дестилати во дабови буриња. Ќе ве плени со комплексното и богато тело, аромите на какао и чоколада и уникатниот вкус со долг и нежен финиш.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVEŠ WINERY LOZOVA RAKIJA VS 0.7L”