7890 ден

  • Шкотско Виски
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 43%

Нема на залиха

WHISKEY LAGAVULIN 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKEY LAGAVULIN 0.7L”