PASSPORT SCOTCH WHISKY GLASS PACK 0.7L

778 ден

Нема на залиха

PASSPORT SCOTCH WHISKY GLASS PACK 0.7L

Пакет виски Паспорт со 2 оргинал автентични чаши за виски Паспорт.

Идеален сет за подарок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASSPORT SCOTCH WHISKY GLASS PACK 0.7L”