-9%

1883 CHOCOLATE COOKIE OREO FLAVOR SYRUP 1L

710 ден

На залиха

1883 CHOCOLATE COOKIE OREO FLAVOR SYRUP 1L

Облечен во темно кафеава боја, сирупот Chocolate Cookie 1883 нуди непогрешлив вкус на чоколадни колачиња со суптилни ноти на путер. Сирупот Chocolate Cookie 1883 е направен од внимателно одбрани состојки вклучувајќи природен шеќер од трска и нашата тајна состојка, чиста алпска вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “1883 CHOCOLATE COOKIE OREO FLAVOR SYRUP 1L”