-10%

FLOR THE CANA 18Y CENTENARIO RUM 1L

2590 ден

FLOR THE CANA 18Y CENTENARIO RUM 1L

Ексклузивен карипски рум кој созрева 18 години во дабови буриња со виски и бурбон. На непцето се забележуваат ноти на ванила, чоколадо, карамела и печени ореви. Вкусот е многу сув и пријатен со долг финиш.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FLOR THE CANA 18Y CENTENARIO RUM 1L”