APEROL 0.7L +2xCINZANO PROSECCO+GLASS

1820 ден

Нема на залиха

APEROL 0.7L +2xCINZANO PROSECCO+GLASS

Купете:

1хАперол 0.7л

2хЦинзано Про шприц 0,75л

Гратис оргинална чаша АПЕРОЛ ШПРИЦ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “APEROL 0.7L +2xCINZANO PROSECCO+GLASS”