-10%

MALFY GIN CON LIMONE 0.7L

1850 ден

На залиха

MALFY GIN CON LIMONE 0.7L

Италијански џин, полн со вкусовите на брегот на Амалфи, поточно прекрасните лимони кои растат во овој дел на Италија. Вкусен, овошен, совршен во коктел или во долг пијалок.

Дестилирана во дестилеријата во Торино со локално овошје и рачно набрана смрека.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MALFY GIN CON LIMONE 0.7L”
Категории , , Ознаки: ,