-9%

1090 ден

BEEFEATER GIN 1L 40%

На залиха

BEEFEATER GIN 1L

Лондонски сув џин, Beefeater има извонредно чист вкус, со храбар карактер на смрека кој е избалансиран со силни ноти на цитрус.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BEEFEATER GIN 1L”