BEEFEATER 24 LONDON DRY GIN 0.7L

2090 ден

BEEFEATER 24 LONDON DRY GIN 0.7L

На залиха

Beefeater 24 може да се пофали со уникатен спој од 12 природни ботанички состојки кои создаваат сложена и хармонична арома, истовремено воведувајќи богат, мазен баланс на фини вкусови на непцето.

Зголемени ботанички состојки и зголемен процес на дестилација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BEEFEATER 24 LONDON DRY GIN 0.7L”