VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA 2022 0.75L

650 ден

На залиха

VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA 2022 0.75L

Сорта на Грозје

Темјаника

Вино Брендови
Боја

Бело

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY KORIA TEMJANIKA 2022 0.75L”
Категории ,