-11%

MARTINI PROSECCO ROSE 0.75L

790 ден

Нема на залиха

MARTINI PROSECCO ROSE 0.75L

Боја

Пенливо, Розе

Земја на потекло

Италија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MARTINI PROSECCO ROSE 0.75L”
Категории ,