DOM PERIGNON ROSE 2006 0.75L

35490 ден

DOM PERIGNON ROSE 2006 0.75L

DOM PERIGNON ROSE 2006 0.75L

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DOM PERIGNON ROSE 2006 0.75L”
Категории ,