DOM PERIGNON BLANC 2012 Vintage

21590 ден

Шампањ Дом Перињон бланк 2012 Винтејџ – ЛЕД

Нема на залиха

DOM PERIGNON BLANC 2012 Vintage 0.75L – LED

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DOM PERIGNON BLANC 2012 Vintage”
Категории ,