CHAMPAGNE MOET & CHANDON
BRUT 1.5L

10890 ден

CHAMPAGNE MOET & CHANDON BRUT 1.5L

На залиха

CHAMPAGNE MOET & CHANDON BRUT 1.5L MAGNUM

Боја

Шампањ

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHAMPAGNE MOET & CHANDON
BRUT 1.5L”
Категории ,