-20%

LAZAR GRASHEVINA SPECIAL EDITION 0.75L

539 ден

На залиха

LAZAR GRASHEVINA SPECIAL EDITION 0.75L

  • Арома:
    • Грејпфрут,
    • дискретни хербални тонови,
    • зелено јаболко,
    • кора од лимон;
  • Алкохол: 13%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR GRASHEVINA SPECIAL EDITION 0.75L”