IMAKO WINERY VRANEC CONSTELLATION 0.75L

849 ден

На залиха

IMAKO WINERY VRANEC CONSTELLATION 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Вранец

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO WINERY VRANEC CONSTELLATION 0.75L”