-11%

IMAKO WINERY TEMJANIKA MAJESTIC 0.75L

419 ден

На залиха

IMAKO WINERY TEMJANIKA MAJESTIC 0.75L

Боја

Бело

Сорта на Грозје

Темјаника

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO WINERY TEMJANIKA MAJESTIC 0.75L”