IMAKO WINERY MERLOT CONSTELLATION 0.75L

980 ден

На залиха

IMAKO WINERY MERLOT CONSTELLATION 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Мерло

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO WINERY MERLOT CONSTELLATION 0.75L”