-10%

IMAKO WINERY CABERNET SAUVIGNON CONSTELLATION 0.75L

879 ден

На залиха

IMAKO WINERY CABERNET SAUVIGNON CONSTELLATION 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Каберне Совињон

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO WINERY CABERNET SAUVIGNON CONSTELLATION 0.75L”