CALANICA SYRAH 0.75L

976 ден

CALANICA SYRAH 0.75L

Нема на залиха

CALANICA SYRAH 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Сира

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CALANICA SYRAH 0.75L”
Категорија