WINE TOOLS WOOD BOX GIFT 4 in 1

920 ден

Нема на залиха

WINE TOOLS WOOD BOX GIFT 4 in 1

Вински сет во дрвена кутија за подарок

  • Метален Штопцигер
  • Метален затворач за вино
  • Винска Јака
  • Вински пурер

Продуктот доаѓа во уникатна кружна дрвена кутија. Идеален за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE TOOLS WOOD BOX GIFT 4 in 1”