PASABAHCE LEAFY 300ml 4 GLASS Set

690 ден

 • Комплет 4 чаши од 300 мл.
 • Направени од силикатно стакло.
 • Производител: Пасабахче – Турција
 • Најнов модел – LEAFY
 • Капацитет: 300 мл.
 • Материјал: Силикатно Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција

На залиха

PASABAHCE LEAFY 4Set

 • Комплет 4 чаши
 • Направени од силикатно стакло.
 • Производител: Пасабахче – Турција
 • Најнов модел – LEAFY
 • Капацитет: 300 мл.
 • Материјал: Силикатно Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција
Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE LEAFY 300ml 4 GLASS Set”
Категории ,