PASABAHCHE ELYSIA 4 Whiskey SET

729 ден

  • Пасабахче – Турски бренд
  • Материјал: Стакло
  • Чаши за виски
  • Сет од 4 чаши

На залиха

PASABAHCHE ELYSIA 355ml. 4 Whiskey SET

4 чаши за виски од Пасабахче серија ЕЛИСИА од 355ml.

Типови чаши

Чаши за виски, Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCHE ELYSIA 4 Whiskey SET”
Категории ,