990 ден

На залиха

Вински сет во шише 5 во 1

Содржи:

  • Метален Штопцигер
  • Секач на фолија
  • Метален затворач за вино
  • Винска Јака
  • Вински пурер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE TOOLS SET 5 in 1”