BORMIOLI RISERVA GRAPPA 80ml SET

1290 ден

  • Бормиоли – Италијански бренд
  • Материјал: Кристално Стакло
  • Чаша за ракија Грапа Рисерва
  • Капацитет: 80 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

BORMIOLI ROCCO RISERVA GRAPPA 80ml SET 6

 

Аксесоари Брендови

Бормиоли Италија

Типови чаши

Чаши за Ракија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI RISERVA GRAPPA 80ml SET”
Категории ,