FAKELMANN WINE OPENER 13cm Double pull

299 ден

  • Факелмен – Германски бренд
  • Материјал: Метал/Челик
  • Штопцигер – вински отварач со функција  на двојно извеклување
  • Должина:13 цм

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FAKELMANN WINE OPENER 13cm Double pull”