WINE BOX GIFT SET NATURAL 4 in 1

1290 ден

WINE BOX GIFT SET NATURAL 4 in 1

Дрвена Кутија за Вино со додатоци. Идеална за подарок. Може да се гравира на истата. Одговара за сите типови на флаши какои и за Александрија Куве на Тиквеш

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE BOX GIFT SET NATURAL 4 in 1”