PASABAHCE SIDERA WINE CHAMPAGNE 220ml

749 ден

PASABAHCE SIDERA WINE CHAMPAGNE 220ml

На залиха

PASABAHCE SIDERA WINE CHAMPAGNE 220ml

Сетот содржи 6 чаши за Пенливо/Шампањ Вино

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE SIDERA WINE CHAMPAGNE 220ml”
Категории ,