590 ден

Нема на залиха

FACKELMANN VACUM PUMP

Вакум пумпа од германскиот бренд Факелмен со 2 затварачи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FACKELMANN VACUM PUMP”