BORMIOLI BARTENDER BARWARE WHISKY/COCKTAIL SET

999 ден

BORMIOLI BARTENDER BARWARE WHISKY/COCKTAIL SET

На залиха

BORMIOLI BARTENDER BARWARE WHISKY/COCKTAIL SET

  • Сет од 6 чаши за виски/коктели
  • Потекло: Италија
  • Производител: Бормиоли
  • Капацитет: 300ml

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI BARTENDER BARWARE WHISKY/COCKTAIL SET”
Категории ,