GIFT WHISKY SET 5 in 1

990 ден

Нема на залиха

Виски сет 5 во 1 за подарок кој содржи

  • метално шише за виски
  • инка за виски
  • мала метална чаша за виски
  • повеќенаменски отварач (штопцигер)
  • компас привезок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIFT WHISKY SET 5 in 1”
Категории ,