WHISKY BOTTLE LEATHER SET 4 in 1

990 ден

На залиха

WHISKY BOTTLE LEATHER SET 4 in 1

Виски сет за подарок кој содржи:

  • 1х Метално шише за виски обложено со кожа/скај
  • 2х Мали чаши
  • 1х Инка

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKY BOTTLE LEATHER SET 4 in 1”