BOHEMIA ANSER 610ml RED WINE SET

1230 ден

  • Бохемија Кристали – Чешки Бренд
  • Материјал: Стакло/Кристал
  • Кристални Чаши за црвено вино
  • Погоден за илјадници циклуси за миење садови
  • Висока механичка отпорност оценета во согласност со техничките стандарди на ЕУ
  • Капацитет: 610 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

На залиха

BOHEMIA ANSER 610ml RED WINE SET 6

Премиум кристални чаши за вино од чешкиот бренд Бохемија за црвено вино 610мл, сет 6.

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA ANSER 610ml RED WINE SET”
Категории ,