WHISKY BOTTLE GIFT SET 4 in 1

850 ден

Нема на залиха

WHISKY BOTTLE GIFT SET 4 in 1

Виски сет подарок 4 во 1

  • Метална плоска за виски
  • 2хметални чаши за виски
  • инка

Спакован во кутија, идеален за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKY BOTTLE GIFT SET 4 in 1”