PASABAHCE TIMELESS 4 COCTAIL set

790 ден

 • Уникатни чаши за Коктели ниски со постоље
 • Најнов модел – Timeless
 • Капацитет: 330 мл.
 • Материјал: Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција

На залиха

 • Уникатни чаши за Коктели ниски со постоље
 • Најнов модел Timeless
 • Капацитет: 330 мл.
 • Материјал: Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција
Типови чаши

Чаши за коктели, Чаши за џин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS 4 COCTAIL set”
Категории ,