PASABAHCE LEAFY WHISKY 300ml set 6

900 ден

Нема на залиха

  • Пасабахле Лифи 300мл.
  • Паковањето содржи 6 чаши
  • Идеални за Виски и коктели
  • Турски бренд
  • Идеални за миење во машина за садови
Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE LEAFY WHISKY 300ml set 6”
Категории ,