PASABAHCE LEAFY BIG 450ml set 6

990 ден

Нема на залиха

  • Пасабахче Лифи големи 450мл.
  • Паковањето содржи 6 чаши
  • Високи чаши за коктели
  • Турски бренд
  • Погодни за перење во машина за садови

 

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE LEAFY BIG 450ml set 6”
Категории ,