PASABAHCE KARAT WHISKY SET 6 30Oml

520 ден

На залиха

PASABAHCE KARAT WHISKY SET 6 30Oml

Сет од 6 чаши за виски на Пасабахче од 300ml.

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE KARAT WHISKY SET 6 30Oml”
Категории ,