PASABAHCE ESTRELLA COCKTAIL 340ml set 4

1140 ден

На залиха

PASABAHCE ESTRELLA COCKTAIL 340ml set 4

Сет 4 чаши за коктел/џин од Пасабахче серија Естрела 340мл. Погодни за миење во машина за садови.

Типови чаши

Чаши за коктели, Чаши за џин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ESTRELLA COCKTAIL 340ml set 4”
Категории ,