PASABAHCE ALEGRA RED WHITE WINE 490ml

899 ден

На залиха

PASABAHCE ALEGRA RED WHITE WINE 490ml

  • Пасабахче Алегра универзални чаши за црвено и бело вино од 490мл.
  • Материјал: Стакло
  • Потекло: Турција – Пасабахче
  • Сет од 6 чаши
  • Идеални за перење во машина за садови
Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ALEGRA RED WHITE WINE 490ml”
Категории ,