NUDE WAYNE WHISKY SET 4 330ml

949 ден

  • Материјал: Кристал без олово
  • Произведено во Турција
  • Безбедно за миење садови
  • Доаѓа спакувана во брендирана печатена кутија
  • Кутијата вклучува 4 чаши

На залиха

Серијата Wayne се состои од чаши за пиење виски, дизајнирани да ја истакнат естетската чистота и сјајот на кристалното стакло.

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE WAYNE WHISKY SET 4 330ml”
Категории ,