NUDE RESERVA WINE SET 6 580ml

1290 ден

Капацитет: 580ml
Материјал: кристал

На залиха

NUDE RESERVA WINE SET 6 580ml

Nude reserva wine  , елегантни кристални чаши за црвено вино од 580мл сет 6.

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE RESERVA WINE SET 6 580ml”
Категории ,