NUDE REFINE WINE SET 2 625ml

510 ден

Капацитет: 625ml
Висина: 226,5 mm
Материјал: безоловен кристал

На залиха

NUDE REFINE WINE SET 2 625ml

NUDE Refine со тенко стебло  крунисани со традиционален сад со заострен раб дизајниран да ги задржи аромите и вкусовите.

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE REFINE WINE SET 2 625ml”
Категории ,