NUDE PREMIER GRAPPA SET 6 100ml

949 ден

На залиха

NUDE PREMIER GRAPPA SET 6 100ml

Премиум кристални чаши за ракија сет 6 од 100мл.

Типови чаши

Чаши за Ракија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE PREMIER GRAPPA SET 6 100ml”
Категории ,