NUDE GLASS PREMIER RED WINE SET 6 680ml

1490 ден

На залиха

NUDE GLASS RED WINE SET 6 680ml

Одликувајќи се со препознатливите волумени и детали на колекцијата – забележете го динамичниот пад што прекрасно се влева во стеблото – овој комплет чаши за црвено вино NUDE Premier нуди прекрасна естетика која исто така ја поддржува употребата. Изработено од најчистиот кристал без олово, секое парче има капацитет од 680 ml.

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE GLASS PREMIER RED WINE SET 6 680ml”
Категории ,