BORMIOLI ROCCO AMERICA WHISKY SET 6 360ml

1290 ден

Нема на залиха

Овие чаши на Bormioli Rocco се дел од елегантната колекција AMERICA – инспирирана од 1920-тите години на претходниот век. Дизајн кој го пренесува гламурот на трендовските американски џез-барови во денешницата. Изработена во Италија од високо квалитетно Star Glass стакло – специјално наменето за комерцијална употреба.

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI ROCCO AMERICA WHISKY SET 6 360ml”
Категории ,