-10%

BOHEMIA CRISTAL COLIBRI RED WINE 580ml

969 ден

На залиха

BOHEMIA CRISTAL COLIBRI RED WINE 580ml

Сет од 6 кристални чаши Bohemia Colibri Црвено вино 580ml

Кристалните чаши Bohemia Colibri се рачно изработени со извонредни кристали со висок квалитет и исклучително посакувани, покрај тоа што служат со елеганција.

– Комплет со 6 чиши за црвено вино
– Капацитет: 580ml
– Материјал: Проѕирен кристал
– 23 cm x 9 cm (висина x дијаметар)

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRISTAL COLIBRI RED WINE 580ml”