BOHEMIA CRISTAL COLIBRI 65ml

990 ден

На залиха

BOHEMIA CRISTAL COLIBRI 65ml

  • Чаши за ракија Бохемија Кристал Колибри
  • Материјал: безоловен кристал
  • Потекло: Чешка
  • Капацитет: 65ml.
  • Пакување: 6 кристални чаши за ракија во кутија
  • Безбедно за миење во машина за садови
Типови чаши

Чаши за Ракија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRISTAL COLIBRI 65ml”
Категории ,